O nas


Jesteśmy producentem i dystrybutorem wyjątkowych kosmetyków naturalnych Nacomi.
Nacomi to marka kosmetyków naturalnych stworzonych wyłącznie z najwyższej jakości surowców ekologicznych i organicznych. Inspiracją dla nas jest natura, zdrowy tryb życia i naturalne piękno.
Łącząc dobroczynne składniki ekologiczne z pięknymi zapachami oraz idealnie dobierając konsystencję naszych produktów sprawiamy, że każda kobieta może się delektować pielęgnacją własnego ciała i włosów bez obaw o swoje zdrowie.
Pasja tworzenia naturalnych kosmetyków, napędzana zadowoleniem naszych klientów sprawia, że nieustannie poszerzamy gamę produktów dbając nie tylko o kobiety, ale również o mężczyzn i co najważniejsze o dzieci.

Kalendarium

 • Grudzień 2012

  Narodziny marki Nacomi
  Docierają do nas z Maroka pierwsze litry oleju arganowego oraz cudowne czarne mydło.
  Grudzień 2012
  Styczeń - Marzec 2013

  Styczeń - Marzec 2013

  Rozpoczynamy sprzedażNasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Rozszerzamy gamę surowców, powstają pierwsze masła i peelingi. Po raz pierwszy prezentujemy markę Nacomi na targach w Warszawie, a nasze produkty wzbudzają zachwyt odwiedzających.

  Lipiec - Październik 2013

  Rusza nasz sklep on-linePowstaje nasza strona internetowa i sklep on-line. Od teraz można zamawiać kosmetyki w ilościach hurtowych. Powstają nasze pierwsze kremy do twarzy, balsamy do ciała i świece do masażu. Dodajemy do naszej oferty nowe oleje nierafinowane. 
  Lipiec - Październik 2013
 • Styczeń- Lipiec 2014

  Podwajamy liczbę produktówPojawiają się nowe produkty: glinki, oleje nierafinowane, w tym absolutny 'must have', czyli olej z czarnuszki, inca inchi i tamanu oraz profesjonalne maski algowe. Wprowadzamy do sprzedaży nasze naturalne produkty do pielęgnacji włosów.
  Styczeń- Lipiec 2014
  Sierpień 2014

  Sierpień 2014

  Pierwszy ogólnopolski klient
  Wybrane produkty pojawiają się w drogeriach Hebe. Nasze kosmetyki można teraz kupić stacjonarnie na terenie całej Polski. Powstają nasze puszyste musy, które tak kochacie!

  Styczeń - Marzec 2015

  Ruszamy do BoloniiKosmetyki Nacomi po raz pierwszy pojawiają się na targach w Bolonii! Sprzedajemy pierwsze produkty we Włoszech. Swoją premierę mają nasze produkty do kąpieli oraz wcierki do włosów.
  Styczeń - Marzec 2015
 • Czerwiec - Listopad 2015

  Nowe premieryPojawia się mnóstwo nowych produktów takich jak seria dziecięca, dla kobiet w ciąży i do opalania, oraz peelingi do twarzy z korundem. Uniwersalny krem kokosowy podbija Wasze serca. Ofertę na nadchodzącą zimę uzupełniamy o masełka do ust i kremy do rąk.
  Czerwiec - Listopad 2015
  Luty - Czerwiec 2016

  Luty - Czerwiec 2016

  Rozpoczynamy eksport
  Nasze kosmetyki można teraz kupić m.in. w Holandii, Anglii i USA. W sprzedaży pojawiają się nasze wegańskie peelingi suche i kosmetyki do demakijażu.

  Wrzesień 2016 - Styczeń 2017

  NACOMI charytatywnieW trosce o zdrowie kobiet wspieramy organizację Kwiat Kobiecości, a z myślą o najmłodszych i najstarszych Polakach gramy razem z fundacją WOŚP.
  Wrzesień 2016 - Styczeń 2017
 • Marzec 2017

  Nowa odsłona NacomiDajemy naszym produktom całkiem nowy look. Jego premiera ma miejsce na targach w Bolonii. Pojawiają się maski ekskluzywne, galaretki, pudry do kąpieli, lekkie masła do ciała, nowy mus i peelingi. Olej inca inchi otrzymuje wyróżnienie „Wybór Redakcji” w konkursie magazynu Glamour!
  Marzec 2017
  Maj 2017

  Maj 2017

  Witaj Bliski Wschodzie!Znowu ruszamy w drogę – tym razem na podbój Bliskiego Wschodu. Po raz pierwszy prezentujemy nasze kosmetyki na targach w Dubaju. Ps. Pokochali nas!

Produkcja

Jesteśmy producentem i dystrybutorem naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych.
 
Nasza siedziba oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w małej wsi na południu Polski.
 
O wyborze surowców oraz składników naszych kosmetyków decyduje ich jakość.
 
Produkujemy zgodnie z normą PN-EN ISO 22716.
 
Wszystkie nasze kosmetyki są robione ręcznie. Specjaliści z naszego działu kontroli jakości czuwają nad procesem produkcji oraz produktami dbając o to, aby kosmetyki Nacomi były zawsze najwyższej jakości.

 
 ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/2020 z dnia 13/08/2020

Tytuł projektu: „Wdrożenie innowacji w dziale magazynowo logistycznym w celu rozwoju sprzedaży produktów przedsiębiorstwa w kanale ecommerce” realizowany przez Firmę PUH "KAMIL" Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o. oraz współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Rodzaj zamówienia : Dostawy, dostawy inne

Kod CPV: 42417300-5 Urządzenia przenośnikowe; 48100000-9 Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania
 
Dokumenty do pobrania:
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Anulowanie postępowania ofertowego:

Postępowania ofertowe nr 1/2020 oraz 2/2020 opublikowane dnia 07/08/2020 obarczone są niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. W związku z powyższym zapytania ofertowe zostały anulowane.

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Projekty

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.