Karta podarunkowa o wartości 150zł Zobacz większe

Karta podarunkowa o wartości 150zł

150,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 22,50 zł.


Nowy produkt

998 Przedmioty

'' Radość przeżywa się tylko wtedy, gdy sprawia się ją innym!''

Wiedząc, że cenicie sobie naturalną pielęgnację i chcecie dzielić się kosmetykami NACOMI z bliskimi, przygotowaliśmy dla Was bony podarunkowe! Są one idealnym rozwiązaniem i dają nam pewność, na zawsze trafiony prezent! Dzięki niemu obdarowana osoba będzie mogła dobrać kosmetyki, które całkowicie wpasują się w jej potrzeby pielęgnacyjne.

Karta Podarunkowa NACOMI w wysokości 100, 150, 200 zł jest bonem zakupowym, uprawniającym jej posiadacza do zakupów na naszej stronie http://detal.nacomi.pl/.

Wielkie rzeczy mają zazwyczaj małe początki! Jesteśmy przekonani, że zakupiony przez Ciebie bon wprowadzi obdarowaną osobę w cudowny świat naturalnej pielęgnacji!

* Karta podarunkowa nie podlega wymianie na wartość pieniężną

* W Sklepie internetowym użytkownik dokonuje realizacji Karty Podarunkowej przez wpisanie kodu, który jest na niej zamieszczony, w odpowiednim polu przed złożeniem zamówienia

* W sytuacji, gdy wartość nabywanych towarów przewyższy wartość bonu podarunkowego, Użytkownik zobowiązany jest zapłacić różnicę pomiędzy ceną a wartością Karty Podarunkowej.
* W przypadku gdy cena nabywanych za pomocą Karty Podarunkowej towarów jest niższa niż wartość środków na Karcie Podarunkowej, kupującemu nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce. Reszta środków pieniężnych nie pozostaje na Karcie Podarunkowej i nie może zostać wykorzystana przy dokonaniu kolejnych zakupów.

* Termin ważności karty 2 miesiące od daty zakupu

* Karta nie obejmuje towarów z promocji

*Karta nie łączy się z bonami

REGULAMIN KART PODARUNKOWYCH

30 innych produktów w tej samej kategorii: